Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Oldalunk himnusza
A Fórum itt kettészakadt, törvény az nincs, csak akarat!
Két Tagunk folyton harcban áll, középút nincsen, ez szabály!

Hogy legyek bölcs és józan én, egy hordó lőpor tetején?


Rómeó és Júlia - Verona
Kocsma
Friss nyomok
Merthverun forrás
Szomb. Dec. 30 2023, 23:58
Pyria Thoraen
Brelvek
Pént. Dec. 29 2023, 20:18
Delilah Roatz
Rin
Hétf. Márc. 27 2023, 23:36
Rin
Misty Bethell
Kedd Szept. 06 2022, 19:46
Misty Bethell
Holdfény-árok
Vas. Szept. 04 2022, 19:35
Myrna Carpathia
A hónap posztolói
A hét posztolói

Snowflake

 :: Karakterek :: Karakteralkotás Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Szer. Feb. 02 2022, 18:14
"Egy, a karakterre jellemző idézet."
KARAKTER ADATAI
NÉV:
Snowflake (Hópehely)
KOR:
~400
NEM:
Nőstény
FAJ:
Vérmacska,... hibrid
RANG:
-
CSOPORT:
ex "rabszolga" (kedvenc)
FOGLALKOZÁS:
Mivel foglalkozik a karakter, tehát a karaker munkája. Pl: fejvadász, naplopó stb.
MEGJELENÉS
Emberalakomban is, mint macskaként megtalálhatók rajtam a jelei cicaságomnak, hiszen van macskafülem, és farkincám is, a hajam hófehér, én nem tagadom, hogy macska vagyok...
MÁSIK ALAK
Járása kecses, tigris kinézete van, szeme kékes, de inkább fehérnek, vagy szürkének mondható, a fején van egy hold szerű jegy.
Nézz meg jobban
SZEMÉLYISÉG
Kedves, gondoskodó, "kis" kéjenc, szereti, ha simogatják, és sokszor szeret megpróbálni legalább másokról gondoskodni
ÉLETÚT
A nagy robbanás előtt én rabszolga életet, vagyis inkább kiskedvenc életet éltem emberek társaságában, szerettem a gazdámat, és a családját mindig ápolták a bundám, és sokat simodattak, persze voltak feladatok, amiket teljesítenem kellett, például mielött kaját kaptam volna meg kellett várnom, amíg oda adják ezt nekem. Szabadon mozoghattam, habár ember alakot csak akkor tudtam ölteni, amikor nem voltak itthon, így megkedveltem a cica létet, de sajnos a robbanásba az egész család belehalt csak én éltem túl, nem is tudom meddig próbálgattam felkelteni gazdám, aztán szépen lassan a többiéket is, hátha csak el aludtak, de hiába gazdám utolsó erejével azt mondta, hogy szeretlek, és én meg oda bújtam hozzá, és megnyaltam, amikor már mindanyiójuknak kihült a teste ástam pár lyukat, pontosabban kettőt, az egyikbe a gazdámat temettem 1-2 általa kedvelt holmijával,a másikba meg a család többi tagját raktam, majd be temettem a lyukat, és ott hagytam őket, innen már ember alakra váltottam, célom nem igazán volt, de aki szomorú volt, azt megpróbáltam felvidítani, akinek védelem kellett, azt megvédtem, vagyis túrázó kiskedvenc életet éltem, dombvidéken, Sangria területén telepedtem le, és ott élek már egy jó ideje.
KÉPESSÉG
-Aktív: körülötte 1 méteres körzetben mindenki le nyugszik, és teljesen relakszált nyugodt állapotba kerül.
-Passzív: érintésével, ha akar el tud altatni bárkit
KÉPZETTSÉG
gyógynövényeket ismeri, és használja is.
EGYÉB
Minden olyan egyéb dolog, amit még fontos megemlíteni a karakterről, de sehova máshová nem fér bele.
Snowflake
Snowflake
Nyomok :
11
Vándorlás kezdete :
2022. Feb. 02.
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal

Ugrás :
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Karakteralkotás-